Price: $167.390
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Peso Neto | 100 g |
| Largo | 15 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 22 cm |
| SKU | sb2412122138043238 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.